Systemy CMS pozwalające pozycjonować!

IAI Shop

system CMS

IAI Shop to jeden z wielu dostępnych obecnie na rynku systemów CMS do prowadzeniu sklepów internetowych i szeroko pojętej sprzedaży internetowej. Jest wielokrotnie nagradzanym systemem sklepów internetowych, spełniającym wszelkie normy prawne – masz zatem pewność, że Twój sklep będzie dostosowany do aktualnie obowiązujących przepisów.

Poniżej przedstawiamy kilka istotnych funkcji i zalet wyboru i stosowania tego właśnie systemu do prowadzenia sklepu.

Istotne funkcjonalności systemu

Warto zacząć od tego, że system IAI- Shop to z pewnością rozwiązanie dla profesjonalistów i wymagających klientów. Doskonale sprawdza się w przypadku dużych sklepów online, gdzie dokonywane są setki czy nawet tysiące zamówień dziennie. System ten sprawnie obsługuje i kontroluje każdą ilość zamówień i dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Z istotnych funkcjonalności i zalet systemu wyróżnić można z pewnością:

  • setki dostępnych szablonów – responsywnych (dostosowanych do urządzeń mobilnych, dopasowujących się do każdej rozdzielczości urządzenia), dostosowanych do różnych branż; dzięki temu każdy sklep będzie się prezentował kolorystycznie tematycznie, co zapewne zachęci użytkownika do pozostania na sklepie i skorzystania z oferty
  • tysiące gotowych funkcji – nie musisz być programistą i tworzyć dodatkowe funkcjonalności dla swojego sklepu: wystarczy skorzystać z oferowanych już istniejących funkcji, podnoszących chociażby jakość i czas obsługi klientów w sklepie
  • social media – jedna z oferowanych przez system IAI-Shop funkcji, stanowiąca obecnie nieodzowny element dobrego sklepu internetowego; dzięki temu każdy użytkownik może komentować i wyrażać opinie na temat produktów w sklepie bezpośrednio ze swojego konta, czy też korzystać z tzw. 'like boxów'
  • integracja narzędzi – w dzisiejszych czasach sam sklep to za mało: niezbędna jest jego integracja z masą innych serwisów/instytucji – z bankami, porównywarkami, opiniami czy systemami płatności; system IAI-Shop oferuje wszystko powyższe za pomocą kilku kliknięć
  • synchronizacja ze sklepem stacjonarnym – bardzo istotne przy sprzedaży setek produktów dziennie; dzięki dodatkowym narzędziom zamówienia pomiędzy sklepem internetowym i stacjonarnym synchronizują się automatycznie!
  • sprzedaż międzynarodowa – system nie ogranicza Cię jedynie do sprzedaży w Polsce; masz możliwość rozszerzenia sprzedaży i prowadzenie międzynarodowego e-commerce;
  • sprzedaż w dowolnie wybranej walucie – tutaj także nie ma ograniczeń – sprzedaż w walucie polskiej czy w euro czy w innych wybranych walutach jest możliwa i bardzo łatwa do uruchomienia, a dzięki integracji z systemami płatności nie musisz martwić się o jakość i poprawność obsługi sprzedaży w innych walutach.

IAI-Shop a pozycjonowanie

System ten ma swoje ograniczenia, jak chociażby brak dostępu do plików źródłowych strony, natomiast ma sporo istotnych zalet i można go polecać pod kątem pozycjonowania sklepów internetowych.

Stabilność działania systemów, obsługa wielu języków, dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych/szablony RWD, szybkość ładowania się stron – to wszystko bardzo istotne i ważne elementy, wpływające w mniejszym bądź większym stopniu na pozycjonowanie strony. Pod kątem struktury i nawigacji również posiada wszystkie zalecenia pod kątem SEO – jasna i przejrzysta struktura wewnętrzna, przyjazne adresy URL, dodatkowa nawigacja okruszkowa.

Modyfikacja powyższych elementów, jak i wdrożenie dodatkowych unikalnych i wartościowych treści na poszczególne kategorie i produkty, jest bardzo proste i intuicyjne, co również jest istotne i decyduje o częstym wyborze systemu IAI-Shop dla serwisów sklepowych.

Dołącz do 1+ miliona ludzi

Wykorzystuj przyjazne i zaufane systemy CMS, wspieraj swoje pozycjonowanie! Zdobywaj najwyższe pozycje i nowych klientów. Pamiętaj, że wybór dobrego CMS to podstawa dobrej strategii SEO.